Christmas songs – świąteczne piosenki

Rozpoczął się grudzień, a to oznacza – świąteczne piosenki na zajęciach z języka angielskiego. Ale nie tylko będziemy uczyć się o bałwanku, reniferze i Mikołaju, bo w piosenkach tych ukryte są czasowniki ruchu,  liczebniki, kolory, części ciała, nazwy ubrań, zabawek i wiele innych słówek, których nauczymy się przy akompaniamencie świątecznych dzwoneczków.

Skrzaciki poznały już trzy piosenki:

Przed nami jeszcze piosenka o nosie Rudolfa i tańczącej choince 🙂

Chochliki, oprócz powyższych piosenek poznały:

Krasnale śpiewają dodatkowo Jingle Bells w wersji dla dzieci 🙂

Tutaj w trudniejszej wersji Super Simple Songs do słuchania i oglądania:

Dziś w Elfach i Krasnalach uczyliśmy się  pięknej zimowej piosenki o migoczącej gwiazdce:

A oprócz tego Elfiki zapraszają do tańca przy reniferkowym Hokey Pokey:

Dziś także wspólnie wypatrywaliśmy Świętego Mikołaja.

Ponieważ temat zabawek, wciąż przewija się na naszych świątecznych zajęciach, zapraszam również do obejrzenia lubianych przez dzieci teledysków do piosenek: „What do you want for Christmas?” i „Santa on his way” Super Simple Songs

A tutaj specjalny bonus dla starszaków – ich ulubiona rock’n’rollowa wersja”We wish you a Merry Christmas” 😉

MERRY CHRISTMAS!