Plany Sówek na najbliższy tydzień.

W tym tygodniu czeka nas moc atrakcji.

W poniedziałek  24.10.2016 nasza grupa wybiera się na przedstawienie”Kot w butach” do sali „Pod Pegazem” w Skoczowie. Prosimy o punktualne przyjście do przedszkola.

W piątek dowiemy się jak świętują dzieci w krajach anglojęzycznych Halloween. W związku z przygotowaniami do tego dnia:

• Prosimy, aby dzieci na początku tego tygodnia przyniosły do przedszkola małe słoiki.
  • Wraz z rodzicami przygotowały rymowane zaklęcie na przykład powiększające przedmioty i przyniosły w piątek rymowankę do przedszkola.
  • W tym dniu dzieci mogą przynieść do przedszkola różne straszne pluszaki i inne zabawki.
  • Dzieci w tym dniu mogą się ubrać w kolory czarne i pomarańczowe lub założyć inne strrraszne przebrania.

Tematem tego tygodnia będą jesienne zabawy z tatą.

Znalezione obrazy dla zapytania ludziki z kasztanów

Dowiemy się jakie tatusiowie mają pomysły na zabawy i co najbardziej dzieciom się podoba. Czy to będzie wspólne mysie auta czy bitwa na poduszki, a może kuchenne eksperymenty?

Przygotujemy również grę planszową wyprawa samochodowa, przypomnimy sobie kilka zasad ruchu drogowego.

Będziemy się bawili w rozmowę telefoniczną „Tato chcę ci powiedzieć”.

Najstarsze dzieci poznają graficzny zapis głoski T.  Poznamy również cyfrę 3.