Podziękowania od Sangjina

Szanowni Państwo,

w imieniu Sangjina oraz jego rodziców, chciałabym gorąco podziękować wszystkim wspaniałym Dzieciom oraz ich Rodzicom za podarowane Sangjinkowi prezenty, laurki, listy i słodycze. Miałam przyjemność przekazać w ostatni piątek wszystkie pozostawione dla Sangjina prezenty. Rodzina Sangjinka była zaskoczona i nie ukrywam bardzo wzruszona, a Sangjin.. wziął pod pachę wszystkie torby i jak najszybciej poszedł rozpakować  prezenty 🙂
Myślę, że do końca dnia nie pomyślał ani przez chwilę o tym, że znów za kilka dni musi wrócić do szpitala, tylko bawił się, bawił i bawił. Jeszcze raz przekazuję od rodziców Sangjina serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom i ich rodzicom, a także Pani Basi, która wpadła na ten pomysł i która cały czas ma Sangjinka w swoim sercu i troszczy się o niego.
23092014675 26092014680 26092014686
A Sangjin wraz ze swoja Mamą zrobili nam w poniedziałek rano niespodziankę i przyszli sami podziękować wszystkim dzieciom przynosząc pyszny tort i bawiąc się z nami na lekcji anielskiego u Elfików.

DCIM100MEDIA29092014688

Sangjin, wracaj do zdrowia, czekamy w Bajlandii na Ciebie!