WAKACJE!

Dziękujemy naszym kochanym przedszkolakom i ich rodzicom za cały miniony rok szkolny! Pięknie się bawiliście i wytrwale pracowaliście.
Żegnamy Elfy, które rozpoczną kolejną wspaniałą przygodę pt. „Szkoła” i życzymy im samych sukcesów.

A od dziś myślami jesteśmy już nad morzem, u babci na wsi, na placach zabaw i w lodziarniach 🙂 Tak drodzy rodzice, lody i wakacje – to dla dzieci rzecz nierozerwalna.

Wszystkim dzieciom i ich rodzinom życzymy cudownych wakacji, czasu wspólnie i  aktywnie spędzonego na robieniu tych wszystkich rzeczy, które należy robić w wakacje!

A ostatnie dni w przedszkolu upłynęły nam na swobodnej zabawie, szukaniu mrówek na placu zabaw, graniu w gorącego ziemniaka i słuchaniu przygód Misia Paddingtona i Pchły Szachrajki. I choć temperatury były tropikalne, było nam miło wspólnie się bawić i być razem.

Cześć dzieciaki! Do zobaczenia we wrześniu!