Wigilijka Elfów i Krasnali

18.12.2020 r. Krasnale i Elfy zasiadły do przedszkolnej wigilijki. Był to czas zupełnie inny, niż ten do którego przywykliśmy przez lata. W tym szczególnym, pandemicznym czasie, zabrakło rodziców. Niemniej jednak było wesoło i bardzo świątecznie. Dzieci wraz z rodzicami przygotowali się do występów podczas „świątecznego mam talent”. Każdy mógł zaprezentować to w czym czuje się najlepiej. Były: śpiew, taniec, prezentacje sportowe, prace plastyczne, zagadki świąteczne, budowle z lego i kartonów…….. trudno wszystko wymienić. Dzieci były bardzo odważne, a cały występ wzbudził wiele pozytywnych emocji. Po występach zasiedliśmy do obiadu wigilijkowego, był barszcz oraz rybka – zupełnie jak na prawdziwej wigilijnej kolacji. Po obiedzie był czas na deser. Dziękujemy rodzicom za przyniesienie tak wielu słodkości, owoców, soków itp. Przy świątecznym stole dzieci zaśpiewały swoje ulubione kolędy. Najwięcej emocji wzbudził jednak opłatek. Był to wzruszający czas, gdy dzieci składały sobie, nauczycielom oraz innym pracownikom wigilijne życzenia.