Rekord jak z bajki

rekard jak z bajki (Copy)

Dzieci z dwóch najstarszych grup – Chochliki i Skrzaty, wzięły udział w „wielkim czytaniu” w Muzeum Śląska Cieszyńskiego. Akcja ta ma na celu pobicie rekordu Guinnessa w czytaniu na głos. Dzięki temu zostaną zebrane pieniądze na stworzenie nowego placu zabaw. Plac zabaw ma stanąć przed Domem Samotnej Matki i Dziecka Słonecznik w Cieszynie, prowadzonym przez Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem”.

Dzieci z naszego przedszkola wysłuchały utworów czytanych przez p. Danusię, p. Dorotkę oraz p. Olgę (mamę Ani). Do udziału w nietypowym czytaniu zaprosiła nas pani Ewa Kocot – Dawid – mama Adasia, która rozpropagowała  akcję w naszym przedszkolu.

Z dużą przyjemnością wzięliśmy udział w akcji i trzymamy kciuki za jej powodzenie.

Zdjęcia  z akcji można obejrzeć w naszej galerii

gorki