Rekin? W parku? Shark in the Park :-)

Czy dzieci opowiadały już Państwu o rekinie? Tak, rekinie, którego Timothy Pope zobaczył przez swoją lunetę w parku?

Pierwszy tydzień po Świątecznej przerwie rozpoczęliśmy powtarzając dotychczasowe słownictwo, bawiąc się kolorami i.. czytając nową książkę „Shark in the Park” którą napisał i zilustrował Nick Sharratt.

Shark

Tak oto poznaliśmy małego chłopca o imieniu Timothy Pope.

timothy

Timothy ma nową zabawkę – lunetę i będąc w parku zobaczył przez nią….. o jej…. rekina!!  THERE’S A SHARK IN THE PARK!

shark-page

Czy to rzeczywiście rekin?? Proszę zapytać dzieci 🙂

Dla osób o stalowych nerwach, polecam wersję video książki 🙂
(do filmu dodana jest „straszna muzyka”, więc proszę na początku usiąść z dzieckiem i delikatnie ściszyć głośniki, żeby dzieci się nie przestraszyły)

Z książką dopiero się zapoznaliśmy, ale będziemy do niej wracać. Z młodszymi grupami, będziemy ją czytać dla przyjemności i osłuchiwania się z tekstem, starszaki popracują dodatkowo ze słownictwem.

AN