Ściśle tajne poszukiwanie Wiosny!

W tym roku, dwie najstarsze grupy, stwierdziły, że zima jednogłośnie nam się znudziła, bo co to za zima, kiedy śniegu nie wiele!!! Wiosna natomiast wcale się nie spieszy i nie rozpieszcza pogodą!

Dlatego zaplanowaliśmy Ściśle tajne poszukiwanie Wiosny! 

Wszystko rozpoczęło się od przygotowania portretu Zaginionej, pracowały nad tym Krasnoludki, próbując bardzo wiarygodnie odtworzyć jej rysopis. 

Następnie wzięliśmy udział w ćwiczeniach na zwinność, szybkość, równowagę oraz skradanie się… aby jak najlepiej przygotować się do Tajnej Misji. Ćwiczenia odbywały się na terenie przedszkola, ponieważ padający deszcz próbował przeszkodzić w naszej akcji. Jednak sprawdziliśmy prawie cały budynek, od piwnic , prawie po strych. Zdobyliśmy miejsca, w których jeszcze nigdy nas nie było!Wszystko powiodło się zgodnie z planem! Nikt nas nie zauważył!

Za to My widzieliśmy sporo!!!

Kiedy wróciliśmy do przedszkola – ktoś chciał przeszkodzić w naszej tajnej misji – zastawiono na nas pułapkę! Niektórzy twierdzą, że to były lasery! Tak czy inaczej – pokonaliśmy je, bez problemów!

Przygotowaliśmy Legitymacje agentów – w razie, gdyby chciał nas ktoś zatrzymać…Przygotowaliśmy stroje… dobry kamuflaż to podstawa…Dobry sprzęt…, baaardzo dobry i profesjonalny…I ruszyliśmy… zgodnie ze wskazaniami mapy i kompasu…

Wyruszyliśmy… i nawet sporo śladów znaleźliśmy…Po wyczerpującej wyprawie czekał na nas wiosenny posiłek! Zielony eliksir mocy! Którego głównym składnikiem był szpinak – uwaga pili go prawie wszyscy, niektórzy z dokładkami!P.s. Wiosna przemknęła przez nasze piętro – zostawiła nasze buzie szeroko otwarte i… wielkie domysły…

Na całym piętrze rozwieszono listy gończe, z każdego kącika przedszkolnego dochodziły plany, jak Wiosnę schwytać …

Więcej zdjęć w galerii, w pełni relacjonują TAJNI AGENCI!

gorki