WAŻNE TEMATY DLA MAMY I TATY

” Nie strach się bać” czyli jak sobie radzić z lękami dzieciństwa.
„Każdy z nas może być wystarczająco dobrym rodzicem, bo każdy z nas posiada wrodzony potencjał, aby mądrze wychowywać swoje dzieci. Potrzebujemy jedynie wsparcia i inspiracji.

Wychodzę z założenia, że rodzice najlepiej znają swoje dziecko i potrafią rozpoznać jego potrzeby . Jeśli jesteś rodzicem przedszkolaka , interesuje cię poznanie prawidłowości rozwoju dziecka, chcesz się dowiedzieć jak sobie radzić z lękami dziecięcymi, poznać proste techniki i zabawy pomagające radzić sobie z emocjami to spotkanie jest dla ciebie.
Zapewniamy ciekawą , twórczą pracę w małej grupie. Odpowiedzi na nurtujące rodziców pytania, wymianę doświadczeń. Konkretne techniki i zabawy dotyczące radzenia sobie z lękiem.
czas: 2 godziny
gdzie: Przedszkole Bajlandia w Cieszynie.
kiedy: 20 listopada od godziny 16.30.
koszt: 40 zł
spotkanie prowadzi: psycholog dziecięcy Jolanta Dróżdż – Stoszek ,
specjalista z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju. Trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, Rodzeństwa bez Rywalizacji wg Mazlish, Faber. Mama dwójki indywidualistów, entuzjastka rodzicielstwa bliskości.