A paluszki się bawią;).

Mamy dla Was kilka ćwiczeń związanych z usprawnieniem motoryki małej- by wasze paluszki i dłonie były sprawne. Pewnie już pomagacie rodzicom w przedświątecznych porządkach 🙂 może nawet robicie pisanki, ale jesteśmy pewne, że na zabawę zawsze znajdziecie czas;) Tym bardziej, że do wykonania tej zabawki potrzebujecie tyko trzech rzeczy: rolki po papierze toaletowym, sznureczka bądź wstążeczki oraz kawałka folii aluminiowej (lub papieru itp). A jak ją wykonać? Spójrzcie:

Jesteśmy pewne, że nie tylko będzie przy tej zabawie duuużo śmiechu, ale poćwiczycie również swoją cierpliowść;) A może wasze rączki będą chciały zatańczyć? Poniżej jest dostępna ciekawa propozycja. Wpierw możecie zacząć bez muzyki, ale starsze dzieci z pewnością szybko się odnajdą:

A w kolejnej propozycji znajdziecie ćwiczenia wam znajome, inne będą z kolei nowością, ale z pewnością będą pomocne przy gimnastyce paluszków:

Życzymy udanych zabaw:) i serdecznie was pozdrawiamy!!!!