Informacja o działalności Przedszkola od 25 V 2020 r.

Drodzy Rodzice,

prosimy o zapoznanie się z załączonymi:

* Procedurami bezpieczeństwa, które będą obowiązywały na terenie Niepublicznego Przedszkola „Bajlandia” w Cieszynie od 25.05. 2020 r. do odwołania. Jeśli w międzyczasie pojawią się nowe wytyczne GIS, procedury będą modyfikowane (na razie obowiązują te z dnia 4 maja 2020 r.).

*  „Oświadczeniem” Rodziców dzieci które będą wracały do placówki 25 maja 2020 r. lub później – o wypełnienie go i dostarczenie w momencie przyprowadzenia dziecka do placówki.

Bardzo prosimy, aby zastanowić się nad terminem powrotu dziecka do Przedszkola – umożliwi nam to organizację pracy placówki  (stosując się do wytycznych GIS) w najbliższych tygodniach.

Prosimy zatem na razie o informację czy dziecko będzie uczęszczało do Przedszkola:

• od 25 maja 2020 r.
  • od 1 czerwca 2020 r.
  • nie będzie jeszcze uczęszczało w maju i czerwcu.

Prosimy o przekazywanie informacji na WhatsApp grupowych lub nauczycielom do czwartku, tj. 21 maja do godz. 15:00.

Będą stosowane dwie wysokości czesnego: dla dzieci które będą uczęszczały do P-la -czesne wg umowy ( jeśli dziecko będzie w placówce od 25 maja –  wyżywienie za 5 dni
w maju doliczone będzie do czesnego w czerwcu), dla dzieci które w czerwcu nie będą uczęszczały do P-la: 200 zł .

W przypadku pytań, prosimy o kontakt (tel. 505 903 031).