Prośba

Drodzy Rodzice

Choroba dziecka to najgorsza rzecz, jaka może dotknąć rodzinę oraz najbliższe otoczenie. Jak pewnie część z Państwa doskonale wie, sytuacja taka dotknęła również dziecko z naszego przedszkola. Sanginek jest bardzo poważnie chory i niestety nie może towarzyszyć nam już na co dzień w nauce oraz zabawie. Jednak w naszych serduszkach i główkach widnieje wciąż obraz tego radosnego, pełnego energii dziecka. Z całego serca życzymy mu powrotu do zdrowia oraz oczywiście powrotu do nas, do przedszkola, bo nieustannie czekamy na niego. Wysyłane sukcesywnie nasze prace plastyczne, z pewnością przypominają mu również o nas.

Chcielibyśmy również przypomnieć się drobnym upominkiem, przykładowo książeczką, którą Państwa dziecko zna już na pamięć, autkiem którym się nie bawi itp. Jeżeli mają Państwo ochotę wesprzeć nasz pomysł oraz umilić nieco Sanginkowi pobyt w szpitalu, prosimy o składanie do piątku rana upominków w pudełku w szatni na I piętrze.

Z góry dziękujemy na każdy gest!P1120529